Dnia 15 października 2019r. obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Na wysokości zadania stanął tego dnia Samorząd Uczniowski. Pod batutą pani Beaty Piotrowskiej (opiekuna SU) społeczność uczniowska przygotowała niezwykle różnorodną akademię. Rozpoczęła się ona od wystąpienia wicedyrektora – pana Aleksandra Ochli, który oficjalnie otworzył uroczystość oraz złożył wszystkim – płynące z głębi serca – życzenia.

Po krótkim rysie historycznym przyszła kolej na pokaz uczniowskich talentów. Uzdolniona wokalnie, muzycznie oraz tanecznie młodzież dała wyraz swej niespożytej energii, czym zmotywowała zgromadzonych do aktywnego udziału w realizacji poszczególnych elementów programu. Wprawiła tym samym uczestników zabawy w wyśmienite humory.

Całość zwieńczona została wręczeniem kwiatów, które zgodnie z tradycją uchodzą za symboliczną formę szacunku i wdzięczności – składaną na ręce dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły.

Fot. Aleksander Ludwiczak (klasa 3LO4)