21 października uczniowie klas III TE, IV TEp i IV TEg wzięli udział w etapie szkolnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich zorganizowanym przez Panią Annę Nyćkowiak oraz Elżbietę Kondrat. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się osiem osób: 

  • z klasy IV TEp: Anna Kałek, Izabela Spychała, Aleksandra Taciak, Jakub Dziamski 

oraz

  • z klasy IV TEg: Natalia Kaczmarek, Nikol Piosik, Oskar Grygiel oraz Wojciech Jakubowski.

Etap okręgowy Olimpiady odbył się 17.11 w naszej szkole. Mieliśmy przyjemność gościć uczniów ze szkół: Gorzowa Wielkopolskiego, Nowej Soli, Wronek oraz Zielonej Góry. Każdy z uczestników zmierzył się z następującymi wyzwaniami: zadania testowe oraz zadania otwarte, a było o co walczyć. Osoby, które dostaną się do etapu finałowego będą zwolnione z egzaminu zawodowego w części pisemnej. 

Wszystkim życzymy POWODZENIA!!!

Red. Elżbieta Kondrat