Dnia 3 października 2019r. reprezentacja naszej Szkoły uczestniczyła w Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Bolewicku, podczas których wywalczyła dwa złote medale. Zapewniło to nam awans do kolejnego etapu zawodów – Mistrzostw Wielkopolski (17 października, Poznań). Młodzież udowodniła, że ma w sobie wolę walki, pokorę oraz zapał do sportu.

W skład reprezentacji wchodzili:

a) dziewczyny: Kinga Cicha, Oliwia Gniadek, Natalia Brychcy, Zofia Kaźmierczak, Adrianna Dulat, Martyna Stachera, Roksana Badura, Oliwia Binaś, Alicja Sokalla, Weronika Szała, Samanta Skrzypczak, Roksana Matuszewska, Paulina Kańska;

b) chłopcy: Kacper Burkowski, Kuba Dziurla, Adrian Grześkowiak, Bruno Czepukowicz, Krzysztof Ratajczak, Kacper Schalotte, Wiktor Dolecki, Adam Darmonos, Mateusz Szczepaniak, Ernest Frański.

Nie można również zapomnieć o naszych wolontariuszach, którzy byli obecni w biurze zawodów oraz pomagali w organizacji przestrzeni podczas sztafetowych biegów przełajowych. 

Ogromnie się cieszymy z sukcesów podopiecznych oraz trzymamy kciuki, myśląc o kolejnym etapie zawodów.