Wakacje rozpoczęte, a my jeszcze się przypominamy. Nie sposób pominąć osiągnięć naszych uczennic w organizowanym w maju br. szkolnym konkursie Przekonaj szkolnego anioła biznesu:

I miejsce: Wiktoria Kroma i Marta Kałek, 
II miejsce: Julia Jambroży i Roksana Matuszewska.

Celem konkursu było rozwijanie postaw przedsiębiorczych i kreatywności uczniów. 

W I etapie konkursu dziewczyny przygotowały prezentacje przedstawiające w bardzo skrupulatny i rzetelny sposób ich oryginalne pomysły na własną firmę.  Koncepcje dziewczyn były bardzo różnorodne, od aplikacji internetowych o zasięgu międzynarodowym dla młodych, ambitnych ludzi po bardzo praktyczne, kreatywne rozwiązania skierowane do kobiet na lokalnym rynku. 

W II etapie zaprezentowały swoje pomysły przed komisją konkursową i używając odpowiednich argumentów, przekonały jej członkinie do zainwestowania w rozwój tych inicjatyw przez przyznanie ocen celujących. Uczestniczki otrzymały także finansowane karty upominkowe, które mogą przeznaczyć na przykład na pierwsze książki o sukcesie w biznesie. 

Cieszymy się, że mamy wśród naszych uczniów tak przedsiębiorcze, kreatywne i odważne osoby!
Laureatkom konkursu jeszcze raz gratulujemy!


Red. Anna Nyćkowiak