Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu informuje, że Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu przekazało nam 20 laptopów Dell Latitiude z systemem Windows 10 Pro i pakietem MS Office w ramach projektu pn. Wsparcie edukacji zdalnej w szkołach kształcenia zawodowego na terenie powiatu nowotomyskiego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. 

Laptopy przeznaczone są dla uczniów kształcących się w klasach technikum (15 laptopów) oraz branżowej szkole I stopnia (5 laptopów) i wypożyczane są na czas nauki zdalnej.

Osoby zainteresowane wypożyczeniem laptopa, proszone są o kontakt z sekretariatem szkoły: tel. 61 44 23 398 lub e-mail: zs1-nt@zs1-nt.pl.

Laptopy będą wypożyczane po feriach zimowych, tj. od 18.01.2021 r.

Z poważaniem

Łukasz Frański