18 października 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewczyn, 21 października 2022 r. chłopaków. Na zawodach rywalizowaliśmy z Zespołem Szkół nr 2 w Nowym Tomyślu oraz Zespołem Szkół Nr 1 ze Zbąszynia. Na przyjaznym parkiecie przy Powiatowym Centrum Sportu w Nowym Tomyślu rozegraliśmy bardzo dobre spotkania w kategorii męskiej, co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca oraz w kategorii damskiej trzeciego. 

Końcowa klasyfikacja dziewcząt:

 1. Zespół Szkół nr 2 Nowy Tomyśl 

2. Zespół Szkół nr 1 Zbąszyń 

3. Zespół Szkół nr 1 Nowy Tomyśl 

Drużyna dziewcząt: Joanna Bielawa 3TE, Gabriela Kupś 3TE, Oliwia Binaś 4L1, Julia Bombelek 4L1, Dominika Szulc 4L1, Dominika Czyż 4TEp, Zuzanna Strzyżyńska 3L2, Martyna Gniadek 1L2, Malwina Janecka 1L2. 

Końcowa klasyfikacja chłopców

1. Zespół Szkół nr 1 Nowy Tomyśl 

2. Zespół Szkół nr 2 Nowy Tomyśl 

3. Zespół Szkół nr 1 Zbąszyń 

Drużyna chłopców: Mateusz Żygalski 4L4p, Wojciech Świtała 4TEp, Daniel Świątkowski 4TEg, Kacper Witczak 4TIg, Jakub Klimczak 4TIg, Stefan Jagiełło 3TE, Igor Pietryka 2TE, Miłosz Wesołek 2TM, Bartosz Nowak 2TM, Mateusz Świderski 2TM, Maciej Łodyga 2TM.

Red. Martyna Kowalak