26 listopada 2019r. w Swarzędzu odbył się jeden z trzech turniejów półfinałowych Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeju. Dzięki bardzo dobrej grze wszystkich uczniów naszej drużyny zakończyliśmy turniej z kompletem zwycięstw. Awans do turnieju finałowego uzyskały dwa najlepsze zespoły klasyfikacji końcowej turnieju.

ZS nr 1 Nowy Tomyśl –  ZSP 2 Jarocin  1:0         

ZS nr 1 Nowy Tomyśl – LO Słupca     3:2

ZS nr 1 Nowy Tomyśl – CKU Środa    4:0       

ZS nr 1 Nowy Tomyśl – ZS nr 1 Swarzędz   5:2

Do bramki przeciwnika trafiali: Piotrowski Kacper 6 , Nowakowski Filip 3 , Słociński Rafał 3, Nowak Patryk 1 .

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I msc.              ZS nr 1 Nowy Tomyśl – awans

II msc.             ZSP 2 Jarocin              – awans

III msc.            ZS nr 1 Swarzędz

IV msc.            LO Słupca

V msc.             CKU Środa

Skład zespołu:

Rafał Słociński,  Filip Nowakowski (III TM), Patryk Nowak, Dawid Piotrowski (III TI 2), Kacper Piotrowski, Wojciech Świtała (I TE p), Szymon Malak( II TM), Bartosz Jaroszyk (III TI 1), Adrian Nolka, Michał Jaroch (II LO B), Hubert Szukała ( I TI g), Karol Szeląg (III LO B)

Red. Konrad Stachowiak