Do „Nocy zawodowców” pozostały już tylko 4 dni! Pamiętajcie, że to szansa dla Was, ósmoklasistów, na znalezienie pomysłu na swoją karierę zawodową. Do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zachęca Was również bardzo serdecznie dyrektor naszej szkoły – Łukasz Frański, z udziałem którego nakręcono filmik zamieszczony poniżej (zobacz link).

Dzień dobry w #poniedziałek! 🙂Do Noc Zawodowców 2020 / subregion poznański pozostały już tylko 4️⃣ dni! "To szansa dla…

Opublikowany przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu Poniedziałek, 28 września 2020
Zaproszenie

Pamiętajcie także, że 2 października o godz.18.30 łączymy się z subregionem poznańskim poprzez www.noczawodowcow.pl W bloku tematycznym: „Tak też można! Pracuję u siebie” będzie można zobaczyć film nagrany przez uczniów naszej szkoły – z lokalnym przedsiębiorcą w roli głównej.