14 listopada w naszej szkole odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Mieliśmy przyjemność gościć 30 uczestników ze szkół z Gorzowa Wielkopolskiego, Nowej Soli, Zielonej Góry oraz Wronek. Naszą szkołę reprezentowało ośmiu uczestników: Natalia Macioszek z klasy II TE, Oliwia Kaczmarek, Maja Szott, Aleksandra Patan oraz Aleksandra Radom z klasy III TE oraz z klasy IV TE – Kamila Kaczmarek, Wiktoria Krecka oraz Maria Sędziejowska.

W tym roku szkolnym w V Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich uczestniczyło ponad 2100 uczniów z 91 szkół ekonomicznych i handlowych z całego kraju. Do udziału w eliminacjach okręgowych wytypowano 385 uczniów z 87 szkół.

Zgodnie z regulaminem Olimpiady, 60 uczniów, którzy uzyskają największą ilość punktów w eliminacjach okręgowych przechodzi do finału, który odbędzie się 12-13 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Krakowie.

Na wyniki uczniowie muszą poczekać do 29.11.2019 roku.

Życzymy naszym uczestnikom uzyskania jak największej ilości punktów i zakwalifikowania się do finału!!!

Red. Elżbieta Kondrat