Po okresie pandemii, która uniemożliwiła organizację wielu uroczystości oraz imprez szkolnych, społeczność Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu powróciła do tradycji Połowinek. Zabawa, będąca symbolicznym znakiem tego, że młodzież uczęszczająca do klas II Liceum oraz III Technikum znajduje się na „półmetku nauki” w szkole ponadpodstawowej, zorganizowana została dnia 03.06.2022r. w „Zajeździe w Białej” – położonym w Białej Wsi.

Dzięki zaangażowaniu licznej grupy osób, szczególnie rodziców, którzy pełnili tego wieczoru funkcję gospodarzy, uczniowie – pod okiem dyrektora pana Łukasza Frańskiego oraz wychowawców – mogli uczestniczyć w różnorodnych formach integracji: poczynając od pełnej przysmaków kolacji, spacerów w przepięknej scenerii zajazdu, zróżnicowanych tematycznie rozmów, pamiątkowych fotografii, po energiczne tańce i śpiewy, które stanowiły najlepszy wyraz młodzieńczej miłości do życia i zabawy.

Oto obszerna fotorelacja z tego niezwykle barwnego wydarzenia.

Fot.: pani Monika Ziętarska