Temat rekolekcji: Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy

W dniach 29.03 (Wielki Poniedziałek) – 31.03 (Wielka Środa) odbędą się
w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu rekolekcje szkolne. Będą miały formę zdalną. Nauki rekolekcyjne będą transmitowane z kościoła NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu. Limit wiernych w kościele wynosi 25 osób. Istnieje możliwość uczestniczenia w rekolekcjach w formie stacjonarnej dla społeczności szkolnej w ramach limitu. W kalendarzu, w Microsoft Teams zostanie każdego dnia umieszczony przez p. Pawła Stielera link do transmisji. Uczniowie są proszeni, aby do niej dołączyć. Informacja o frekwencji uczniów zostanie przekazana wychowawcom przez p. Stielera.

Plan rekolekcji:

Wielki Poniedziałek 29.03.2021

Godz. 9.00: nauka rekolekcyjna pod tytułem: „Ja jestem chlebem żywym” – ks. Tomasz Staśkiewicz

Ok. godz. 9.30: nabożeństwo drogi krzyżowej – prowadzi ks. Dawid Wojdowski rozważania: Joanna Uramowska (I – III stacja), Mateusz Wojcieszak (IV – VI stacja), Michał Jarosz (VII – IX stacja), Justyna Skrzypek (X – XII stacja), Wojciech Skrzypek (XIII – XIV stacja)

Wielki Wtorek 30.03.2021

Godz. 9.00: nauka rekolekcyjna:  – ks. Dawid Wojdowski

Ok. godz. 9.30: nabożeństwo pokutne połączone z rachunkiem sumienia i możliwością stacjonarną spowiedzi św. – prowadzi ks. Dawid Wojdowski

Wielka Środa 31.03.2021

Godz. 9.00: Msza Św. sprawowana w następujących intencjach:

Ks. Tomasz Morzycki (główny celebrans i kaznodzieja): za śp. Sebastiana Wencla – intencja od grona pedagogicznego Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu

Ks. Dawid Wojdowski: w intencji społeczności Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu

Ks. Tomasz Staśkiewicz: w intencji maturzystów z prośbą o światło Ducha Św. na czas egzaminów