Z dumą ogłaszamy, że dnia 18.04.2024r. uczniowie klasy 4TM naszej szkoły osiągnęli znaczący sukces, triumfując w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Motoryzacyjnego.

Mateusz Śledź, Filip Pawlak oraz Wiktor Hofbauer, poprzez swoje wyjątkowe umiejętności i dogłębną wiedzę, zasłużyli sobie na pierwsze miejsce, które pozwala z dumą reprezentować powiat Nowotomyski na szczeblu wojewódzkim.

Podczas konkursu uczniowie musieli się wykazać bardzo dobrą znajomością pojazdów czterokołowych oraz wysokimi umiejętnościami w ich prowadzeniu. Istotną konkurencją było także udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanemu.

To osiągnięcie jest owocem ciężkiej pracy i zaangażowania uczniów oraz wsparcia nauczycieli. Gratulacje dla Mateusza, Wiktora i Filipa za ich wyjątkowe zdolności i determinację.

red. Piotr Kaczmarek