Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że udostępnione zostały loginy i hasła dla uczniów/absolwentów zgłoszonych przez szkołę do egzaminu maturalnego.

Login i hasło zdający otrzyma w pakiecie ze świadectwem ukończenia szkoły w dniach 27-28.04.2020.

Absolwenci, którzy deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego składali w OKE Poznań i zostali skierowani do Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu, informację o zasadach dostępu do wyników oraz loginy i hasła otrzymają w pierwszym dniu egzaminu maturalnego.

Sprawdzenie własnych wyników przez zdającego możliwe będzie najwcześniej w dniu ogłoszenia wyników po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.pl za pomocą otrzymanego od szkoły loginu i hasła.

Loginy i hasła z lat ubiegłych nie obowiązują.

Loginy i hasła obowiązują dla wszystkich zdawanych w danym roku egzaminów.