Po raz kolejny Zbąszyń gościł reprezentacje szkół średnich z terenu Powiatu Nowotomyskiego – w ramach rozgrywek unihokeja. Zawody odbyły się 22 października 2019r. w hali sportowej „Zbąszynianka”. W kategorii chłopców wystąpiły cztery reprezentacje szkół. Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym”.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna Zespołu Szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu. Wszystkie trzy spotkania rozstrzygnęła na swoją korzyść.

ZS nr 1 Nowy Tomyśl –  ZS nr 1 Zbąszyń             3:0

ZS nr 1 Nowy Tomyśl – ZS nr 2 Nowy Tomyśl     3:2

ZS nr 1 Nowy Tomyśl – ZS Opalenica                 5:2

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I msc.               ZS nr 1 Nowy Tomyśl

II msc.              ZS nr 2 Nowy Tomyśl

III msc.             ZS nr 1 Zbąszyń

IV msc.             ZS Opalenica

Skład zespołu:

Rafał Słociński, Artur Szczepaniak, Łukasz Świątek, Filip Nowakowski (IV TM), Patryk Nowak, Dawid Piotrowski (III TI 2), Kacper Piotrowski, Wojciech Świtała (I TEp), Szymon Malak (II TM), Bartosz Jaroszyk (III TI1), Adrian Nolka (II LOB), Hubert Szukała (I TIg).

Red. Konrad Stachowiak