W poniedziałek 19.12.2022r. sala konferencyjna naszej szkoły zamieniła się w aulę uniwersytecką!

Mieliśmy zaszczyt gościć pana doktora habilitowanego Andrzeja Niemca – pracownika Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. 

W wykładach brali udział uczniowie drugiej, trzeciej i czwartych  klas ekonomicznych. Głównym celem prezentacji było przekazanie uczniom różnych aspektów dotyczących pojmowania wiedzy i sposobu jej wykorzystania w praktyce.  Przyszli ekonomiści otrzymali również wiele cennych wskazówek od naszego Gościa, dotyczących walki z wszechogarniającymi  fake newsami, sposobu właściwego, a czasami wręcz krytycznego, podejścia wobec natłoku przekazywanych informacji.

Pan Andrzej Niemiec opowiedział również swoją drogę do kariery naukowej. Podał kilka przykładów rozwiązania problemów w przedsiębiorstwach, które udało się wdrożyć dzięki jego działaniom.

Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele tak inspirujących spotkań.

Dziękujemy!!!

Red. Elżbieta Kondrat