Szanowni Rodzice i Uczniowie,
z uwagi na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 25 marca do 10 kwietnia wprowadzamy zmiany w sposobie realizacji zadań szkoły, a w szczególności kształcenia uczniów oraz współpracy nauczycieli z rodzicami i uczniami.

1. Kształcenie na odległość będzie odbywać się w oparciu o podręczniki szkolne oraz materiały w postaci elektronicznej.
  2. Nauczyciele poinformują rodziców i uczniów przez edziennik o źródłach i materiałach niezbędnych do realizacji poszczególnych zajęć.
  3. Informacje o postępach uczniów, sposobach weryfikacji wiedzy i umiejętności uczniów oraz ocenach będą przekazywane przez edziennik .
  4. Konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia będą odbywać się przy pomocy edziennika. W uzasadnionych przypadkach może zostać ustalona inna forma kontaktu w uzgodnieniu z nauczycielem i dyrekcją szkoły.
  • W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Rodziców i Uczniów zachęcamy do kontaktu ze szkołą przez pocztę elektroniczną rodzice@zs1-nt.pl lub telefonicznie – pod numerem (61) 44-23-398.
  • Wszystkie bieżące informacje będą przekazywane przez edziennik lub stronę internetową szkoły.

Drodzy Uczniowie!
Apelujemy do Was: Pozostańcie w najbliższym czasie w domu i nie przebywajcie w miejscach publicznych! Wykorzystajcie czas na naukę.

Drodzy Maturzyści!
Życzymy Wam dużo zdrowia i wytrwałości w przygotowaniu się do nadchodzących egzaminów.

Dyrekcja i Nauczyciele ZS1-NT