Kalendarz roku szkolnego

< Wrzesień 2019 >
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
            1
2Rozpoczęcie roku szkolnegoRozpoczęcie roku szkolnegogodz. 9:00 - boisko przy szkole 3 4Spotkanie z rodzicami klas ISpotkanie z rodzicami klas Igodz. 17:00 5Spotkania wychowawców klas maturalnych z rodzicamiSpotkania wychowawców klas maturalnych z rodzicamigodz. 17:00 Spotkania z rodzicami (poza klasami pierwszymi)Spotkania z rodzicami (poza klasami pierwszymi)godz. 17:00 6Dostarczenie dokumentów z poradniDostarczenie dokumentów z poradniDostarczenie przez uczniów klas pierwszych do wychowawców dokumentów z poradni psychologiczno-pedagogicznej w tym poradni specjalistycznej. Termin składania deklaracjiTermin składania deklaracjiTermin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesję styczeń – luty 2019 7 8
9Termin uzupełnienia dokumentacji szkolnejTermin uzupełnienia dokumentacji szkolnejTermin uzupełnienia dokumentacji szkolnej – e-dziennik, plany pracy zespołów przedmiotowych, wymagania edukacyjne, plan wychowawcy klasowego, uzupełnienie zapisów w dziennikach lekcyjnych, uzupełnienie danych w teczkach wychowawców 10Plenarne posiedzenie Rady RodzicówPlenarne posiedzenie Rady Rodzicówgodz. 18:30 11Zebranie Rady PedagogicznejZebranie Rady Pedagogicznejgodz. 15:30 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23Praktyka zawodowaPraktyka zawodowa4 TM
23.09.-11.10.2019
Zajęcia specjalistyczne w laboratoriach PPZajęcia specjalistyczne w laboratoriach PPIV TI (23.09.-27.09.2019)
Zajęcia specjalistyczne w laboratoriach Politechniki Poznańskiej, w ramach projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”. 
24 25 26 27Zapoznanie uczniów z komunikatem CKEZapoznanie uczniów z komunikatem CKEZapoznanie uczniów, którzy zamierzają przystąpić do egzaminu maturalnego z informacją o egzaminie maturalnym oraz z komunikatami dyrektora CKE, w tym w szczególności z komunikatem w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2020 r. i komunikatem o dostosowaniach . Spotkanie wychowawców klasSpotkanie wychowawców klasSpotkania wychowawców klas z zespołem klasowym dotyczące IPET oraz indywidualnych lub grupowych programów pomocy psychologiczno-pedagogicznej:
- ustalenie zakresu, w którym uczeń wymaga pomocy
- określenie form, sposobów i okresu udzielania pomocy
28 29
30Zebranie deklaracji przystąpienia do maturyZebranie deklaracji przystąpienia do maturyIII LO, IV T
Zebranie od uczniów i absolwentów wstępnych deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego oraz dokumentów uprawniających do dostosowania warunków i formy egzaminu maturalnego. Potwierdzenie odbioru deklaracji, sporządzenie kopii i przekazanie ich zdającym.