Dnia 19 listopada uczniowie: Rozalia Kahl, Aleksandra Kurkowiak, Łukasz Śniadecki, Mateusz Jarnut wraz z Szymonem Skrzypczakiem – opiekunem grupy udali się do dalekiej Trzcianki (powiat czarnkowsko – trzcianecki), aby rozegrać Półfinał Mistrzostw Wielkopolski w badmintonie. Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn damskich i osiem męskich. W kategorii dziewcząt i chłopców mecze rozgrywane były w dwóch grupach po cztery zespoły. Aby awansować do Finału Mistrzostw Wielkopolski, należało zająć minimum drugie miejsce w grupie. Ku naszej uciesze awansowaliśmy do finału zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców (wygrywając po dwa spotkania i przegrywając jedno).  Obie nasze drużyny zajęły drugie miejsca w grupie. Tym samym czekamy na termin Mistrzostw Wielkopolski, który odbędą się w grudniu. 

Gratulujemy uczniom naszej szkoły bardzo dobrego występu!!!

Red. Szymon Skrzypczak