Dnia 19 grudnia 2019r. czworo uczniów naszej szkoły: Rozalia Kahl, Aleksandra Kurkowiak, Łukasz Śniadecki i Mateusz Jarnut wzięło udział w Mistrzostwach Wielkopolski w badmintonie – w kat. dziewcząt i chłopców, które rozegrane zostały w Przeźmierowie.

W finałach uczestniczyło osiem najlepszych drużyn z Wielkopolski. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach po cztery drużyny, dwie najlepsze awansowały do strefy medalowej. Dziewczęta zajęły w grupie trzecie miejsce – tym samym piąte miejsce w klasyfikacji końcowej. Natomiast chłopcy zajęli drugie miejsce i awansowali do półfinału. W meczach o medale musieli uznać wyższość graczy, którzy na co dzień trenują w klubach czy reprezentują Polskę na arenach międzynarodowych. Chłopcy ostatecznie zajęli czwarte miejsce w Województwie Wielkopolskim.