W piątkowy wieczór, 13 stycznia, uczniowie drugich klas Liceum Ogólnokształcącego i trzecich klas Technikum bawili się na tradycyjnych Połowinkach. Impreza zorganizowana została w Klimkowej Osadzie przez rodziców uczniów obu roczników. W czasie oficjalnego otwarcia Połowinek głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu pan Łukasz Frański, który życząc młodzieży niezapomnianego wieczoru, podkreślił zaangażowanie wielu podmiotów tworzących szkołę w proces edukacji oraz ciągłe rozwijanie bazy lokalowej. Kilka słów do zgromadzonych skierowała także przewodnicząca Rady Rodziców pani Estera Friedrich, która koordynowała przygotowanie Połowinek. Nie zabrakło również kwiatów, które uczniowie złożyli na ręce wychowawców oraz rodziców. I choć był to czas niczym nieskrepowanej zabawy, pojawiały się też refleksje, że czas mija zdecydowanie zbyt szybko.

Red. wychowawcy klas drugich LO i klas trzecich Technikum