Jeśli pasjonuje Cię fotografia, jesteś kreatywny/a lub po prostu robienie zdjęć nie jest ci obce, ten konkurs jest dla CIEBIE!!!

Zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu do udziału w konkursie fotograficznym „UCZEŃ W AKCJI – ZAWODOWO”organizowanym w ramach wydarzenia „Noc zawodowców”

Celem konkursu jest promowanie edukacji poprzez prezentację fotograficznych prac uczniów przedstawiających proces nauki zawodu i jego efekty, budowanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa branżowego i technicznego oraz popularyzacja zawodów realizowanych w szkołach biorących udział w konkursie. Czekają atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział?

Zrób zdjęcie przedstawiające uczniów uczących się różnych zawodów czy pracowników podczas pracy. Pamiętaj, aby był to zawód będący w ofercie kształcenia naszej szkoły i postaraj się, by Twój pomysł był oryginalny, ciekawy i zachwycił oceniających.

Zdjęcie o wymiarach 3000 pixeli  x 4200 pixeli zapisane w formacie JPG o maksymalnym rozmiarze 10 MB prześlij lub dostarcz osobiście wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia do konkursu i zgodą na publikację wizerunku osoby znajdującej się na fotografii do p. Anny Nyćkowiak adres: aniamareknyckowiak@onet.eu

Termin nadsyłania prac to 19 września 2019r.

Wszelkich informacji o konkursie udziela p. Anna Nyćkowiak

Regulamin konkursu i załączniki do pobrania tutaj: