W dniu 11 kwietnia 2024 roku, nasi uczniowie wzięli udział w Wielkopolskiej Superlidze Liceów. Liga Języka Angielskiego dała uczniom szansę na wykazanie się zaawansowaną znajomością języka angielskiego.

Zmagania w tej lidze były wyjątkowo wymagające, gdyż obejmowały zagadnienia takie jak „unreal past”, subjunctive oraz czasowniki opisujące nierzeczywistość. Pomimo tego, nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i zdobyli 2. miejsce, a w klasyfikacji ogólnej 4., dając tym samym powód do dumy całej społeczności szkolnej.

Sukces naszej szkoły w Wielkopolskiej Superlidze Liceów nie tylko podkreśla ich zaangażowanie i wysiłek, ale także stanowi inspirację dla innych uczniów.

Gratulujemy uczestnikom Ligi oraz życzymy dalszych sukcesów w przyszłych wyzwaniach!

May the odds be ever in your favor!

Red. Beata Piotrowska