27 stycznia uczniowie Zespołu Szkół nr 1 przeżyli niezapomniane chwile podczas tradycyjnych połowinek w malowniczej Klimkowej Osadzie. Wydarzenie, będące integralną częścią życia szkoły, skupiło uczniów, nauczycieli i rodziców w atmosferze radości i wspólnej zabawy. Połowinki to półmetek wspólnej podróży przez świat edukacji, Uroczystość jest wyjątkową okazją do integracji społecznej i budowania wspólnoty szkolnej, wreszcie do promowania wartości, takich jak: współpraca, kreatywność i zaangażowanie społeczne. To święto, które pozostawi uczniom niezapomniane wspomnienia i wzmocni ducha szkolnej społeczności.

Uczniowie, prowadzący tę wyjątkową  imprezę, Kinga Chruścicka – Adamska i Adam Tratwal podziękowali Rodzicom za czas poświęcony na przygotowania, za kreatywność i dbałość o każdy szczegół, a Dyrektorowi panu Łukaszowi Frańskiemu  za przywództwo i zaangażowanie. Nie zapomnieli również o wychowawcach, o ich wsparciu w rozwoju i  uczeniu odpowiedzialności. 

Na koniec prowadzący życzyli wszystkim siły do pokonywania trudności, rozwijania pasji,  dążenia do celów i otwartości na nowe, fascynujące możliwości, jakie przed wszystkimi stoją. Zwrócili uwagę na to, aby druga połowa szkolnej podróży była równie owocna, pełna sukcesów i niezapomnianych chwil, jak ta pierwsza. Razem bowiem tworzymy wszyscy niepowtarzalną historię naszej szkoły! 

Red. Wiesława Węgrzak-Szczepaniak