9 marca odbyły się kolejne wykłady z cyklu „Ekonomia i zarządzanie w praktyce”. Tematem spotkania zorganizowanego przez przedstawiciela Aesculap Chifa Pana Sławomira Zerbsta było planowanie kariery zawodowej po szkole średniej. Wykłady i ćwiczenia prowadzone były przez Panią Magdalenę Mitrofaniuk.

W wykładach wzięły udział klasy 3TEg oraz 4TE. Uczniowie naszej szkoły oprócz wielu zagadnień teoretycznych związanych z planowaniem swojej przyszłości zawodowej mieli również okazję brać udział w ćwiczeniach pozwalających im na lepsze poznanie swoich cech osobowości.

Prowadzący spotkanie przekazała uczniom naszej szkoły wiele materiałów dydaktycznych w postaci podcastów, książek dedykowanych omawianemu zagadnieniu, dzięki którym uczniowie mogą łatwiej poznać siebie a przede wszystkim spróbować już wcześniej określić swój plan na zawodową przyszłość.

Dziękujemy firmie Aesculap Chifa oraz jej przedstawicielom Panu Sławomirowi oraz Pani Magdalenie za możliwość zorganizowania wykładów i przekazania tak cennej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Liczymy na dalszą owocną współpracę!

Red.: Elżbieta Kondrat