Nasze dziewczyny wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt, rywalizując z drużynami z Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Tomyślu oraz Zespołem Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance. Niestety, dwie szkoły, ZS Opalenica i ZS ze Zbąszynia, nie zdołały stawić się na zawodach, przez co rywalizacja odbyła się w okrojonym składzie.
Jednak nasze dziewczyny świetnie się zaprezentowały podczas swoich meczów. Pokazały doskonałą grę zespołową, dzieląc się piłką i wybornie współpracując. Wykazały się również fantastyczną grą obronną, co zapewniło im zwycięstwo w obu meczach. Dzięki temu zajęły pierwsze miejsce i zdobyły prawo do gry w Mistrzostwach Rejonu.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych dziewczyn i gratulujemy im tego wspaniałego osiągnięcia. Życzymy im dalszych sukcesów w przyszłych rozgrywkach!

Oto mistrzowska ekipa koszykarek:

  1. Michalia Krysiak 4 LO1
  2. Matylda Waberska 2 LO2
  3. Julia Fabian 4 LO1
  4. Martyna Gniadek 2 LO2
  5. Lila Maciejewska 2 LO5
  6. Eliza Basińska 2 LO1
  7. Kinga Nahaczewska 2 LO2
  8. Maja Grablewska 2 LO6
  9. Klaudia Oszejko 2 Lo3
  10. Lucyna Mleczak 1 LO3

Red. Szymon Skrzypczak