Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych dziewcząt, które reprezentowały naszą szkołę w Finale Województwa Wielkopolskiego Szkolnej Licealiady w drużynowym badmintonie. Nel Kaczmarek (3LO1), Kornelia Górecka(2TE) i Antonina Koźmiński(3LO1) stanowiły niezwykle zgrany zespół, który dzielnie walczył na każdym etapie turnieju.

Nasze zawodniczki pokazały ogromne zaangażowanie, determinację i umiejętności, co zaowocowało zajęciem ostatecznie siódmego miejsca. To niezwykle imponujący wynik, biorąc pod uwagę, że rywalizowały z najlepszymi drużynami z całego województwa.

W trakcie turnieju dziewczyny prezentowały wysoki poziom techniki, precyzję i refleks, co przynosiło im wiele punktów. Ich umiejętność współpracy i wzajemnego wsparcia była widoczna na każdym meczu, co przekładało się na efektywną grę zespołową.

Nel, Kornelia i Antonina udowodniły, że są nie tylko utalentowanymi sportowcami, ale również wzorowymi uczennicami.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować naszym dziewczynom osiągnięcia tak wspaniałego rezultatu. Ich wysiłek, pasja i poświęcenie są godne podziwu i stanowią doskonały przykład dla innych uczniów naszej szkoły.

Gratulujemy jeszcze raz i jesteśmy z Was niezmiernie dumni!

Red. Szymon Skrzypczak