W piątek, 20 października, hala sportowa  Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu gościła reprezentacje unihokeja czterech szkół ponadpodstawowych z terenu naszego Powiatu.

Celem turnieju było wyłonienie najlepszej drużyny, która reprezentować będzie nasz Powiat w rozgrywkach wojewódzkich.

W pierwszym, najbardziej zaciętym spotkaniu, zremisowaliśmy 1:1 z drużyną Zespołu Szkół nr 1 Nowy Tomyśl. Kolejnym przeciwnikiem była reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 Zbąszyń. Skromne zwycięstwo 1:0 nie było szczytem marzeń naszych uczniów. Aby myśleć o zwycięstwie w całym turnieju , w ostatnim spotkaniu z ZS Opalenica należało odnieść zwycięstwo dużą różnicą bramek. Mecz zakończył się wynikiem 3:0. Ilość zdobytych bramek była wystarczająca , aby móc odebrać złote medale.

Skład reprezentacji Zespołu Szkół nr 1 Nowy Tomyśl: Kacper Piotrowski 5 TE, Wojciech Świtała 5 TE, Stefan Jagiełło 4 TE, Piotr Zborała 3 TM, Maksymilian Piechowiak 3 TM, Miłosz Wesołek 3 TM, Karol Gładziszewski 4 TM, Igor Pietryka 3 TE, Wiktor Małodobry 2 TM, Antoni Gomuła 1 TI.

Red. Konrad Stachowiak