Chcemy się z Wami podzielić fantastyczną wiadomością – nasza drużyna odniosła sukces w Wielkopolskiej Superlidze Liceów z języka angielskiego! Rozgrywki miały miejsce 11 stycznia, a atmosfera była niesamowita.

Nasi uczniowie udowodnili, że świetnie radzą sobie z językiem angielskim, wykorzystując różne zwroty i kolokacje, aby zdobywać punkty. Była to prawdziwa uczta dla miłośników języka!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas wspierali. Wasze wsparcie było niesamowicie ważne, a my z dumą reprezentowaliśmy naszą szkołę.

Dzięki tej wygranej zyskaliśmy nie tylko punkty, ale również cenne doświadczenie, które pomoże nam w dalszym rozwijaniu umiejętności językowych.

Już teraz czekamy na kolejne wyzwania w ramach ligi, obiecując, że będziemy nadal dawać z siebie wszystko!

Red. Beata Piotrowska