W  miejscowości Wieleń, na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego odbył się Półfinał Mistrzostw Wielkopolski w unihokeju. Oprócz reprezentacji naszej Szkoły wystąpiły drużyny z Szamotuł, Wolsztyna oraz Wielenia.

Pierwszy mecz naszych uczniów zakończył się remisem 0:0. Przeciwnikiem był zespół z Szamotuł. Nie posiadając dużych umiejętności technicznych, gra przeciwników ograniczyła się  głównie do działań obronnych i destrukcyjnych. Mierząc się z przeciwnikiem, który stosuje taktykę gry opartą głównie na „przeszkadzaniu” bardzo trudno zdobyć bramkę.

Kolejne spotkanie, w którym przeciwnikiem była drużyna z Wolsztyna, było niezwykle ważne dla układu tabeli. W zespole wolsztyńskim występowało wielu zawodników grających na co dzień w rozgrywkach ligowych unihokeja. Nasi uczniowie podeszli do tego spotkania niezwykle zmotywowani i … odnieśli zwycięstwo 2:1. Mecz był niezwykle zacięty i obfitował w wiele efektownych zagrań .

W ostatnim meczu pokonaliśmy gospodarzy turnieju w stosunku 2:0. 

Awans do udziału w Finale Wojewódzkim Licealiady w unihokeju oprócz naszego zespołu uzyskała również drużyna z Wolsztyna.

Naszą Szkołę reprezentowali:

Kacper Piotrowski 5 TE ( 2 bramki, kapitan drużyny), Wojciech Świtała 5 TE, Stefan Jagiełło 4 TE, Piotr Zborała 3 TM, Maksymilian Piechowiak 3 TM, Igor Pietryka 3 TE ( 2 bramki),                          Karol Gładziszewski 4 TM, Wiktor Małodobry 2 TM, Antoni Gomuła 1 TI, Michał Rugała 1 LO3 bramkarz.

Kolejność końcowa turnieju:

1 msc.  ZS 1 Nowy Tomyśl        7 pkt.

2 msc. ZSZ Wolszty                  6 pkt.

3 msc.  LO Szamotuły               4 pkt.

4. msc. ZS Wieleń                    0 pkt.

Opiekun zespołu:

Konrad Stachowiak