Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 oraz pracownicy szkolnej biblioteki w budynku przy ul. Tysiąclecia 6 mają przyjemność poinformować, że w ramach realizacji projektu czytelniczego: „Czytam, więc jestem” zakupiono nowości wydawnicze, celem wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej o pozycje pozostające w sferze zainteresowań uczniów.

Wyboru książek dokonano na podstawie wcześniej przeprowadzonej wśród młodzieży ankiety. Księgozbiór został uatrakcyjniony o pozycje pióra najpoczytniejszych ostatnio autorów. Znalazł się wśród nich zarówno Remigiusz Mróz i jego seria z „Chyłką”, jak i mistrzowie współczesnego thrillera: Stephen King, Harlan Coben – czy kryminału: Katarzyna Bonda, Zygmunt Miłoszewski, Jo Nesbo, Camila Lackberg. Nie zabraknie powieści obyczajowych z wątkiem miłosnym: Jojo Moyes, Katarzyna Miszczuk, pozycji stworzonych przez przedstawicieli fantazy i wielu, wielu innych gatunków. A jakich? Przyjdź, Drogi Czytelniku, i sprawdź osobiście. Zapewniamy, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły!