11 marca 2024 roku był dniem pełnym emocji dla naszej szkoły, gdyż nasza drużyna dziewcząt w koszykówce świętowała zwycięstwo na Mistrzostwach Rejonu, które odbyły się w Powiatowym Centrum Sportu w Nowym Tomyślu. W zawodach uczestniczyło cztery drużyny: Zespół Szkół nr 1 Nowy Tomyśl oraz reprezentacje z Rogoźna, Wronek i Grodziska Wielkopolskiego. System rozgrywek obejmował mecze każdy z każdym, a nasze zawodniczki pokazały swoją niezwykłą determinację i umiejętności na parkiecie. 

Nasza szkoła wygrała wszystkie trzy mecze, co zapewniło nam zaszczytne pierwsze miejsce w turnieju. To niezwykle ważne zwycięstwo nie tylko cieszy nas wszystkich, ale także daje nam możliwość udziału w Półfinale Mistrzostw Wielkopolski, które odbędą się 10 kwietnia tego roku. To wielki krok dla naszej drużyny, a także doskonała okazja do dalszego udowadniania naszych umiejętności w szerszym gronie. 

Dziewczęta, które reprezentowały naszą szkołę, zasługują na ogromne uznanie za zaangażowanie i poświęcenie włożone w osiągnięcie tego sukcesu. Wspaniała gra zespołowa, determinacja i wysiłek każdej z zawodniczek zapewniły nam nie tylko zwycięstwo, ale także niezapomniane emocje i dumę z reprezentowania naszej szkoły.  

Jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny za fantastyczne zwycięstwo! Niech to będzie motywacja do dalszej pracy i sukcesów na arenie sportowej. Jesteśmy z was dumni! 

Powodzenia w Półfinale!