Drodzy nauczyciele i uczniowie!!
Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pilną pomoc w zorganizowaniu wsparcia dla uczennicy naszej szkoły i jej rodziny.
Dnia 15 lutego 2021 roku w wyniku pożaru stracili cały dobytek życia.
Zdecydowaliśmy się zaapelować do Was, drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice i wszyscy, którzy chcą wesprzeć rodzinę w tych ciężkich chwilach, aby choćby w najmniejszym stopniu zaoferować swoje wsparcie.
Już dziś wiemy, że potrzebne jest właściwie wszystko, zaczynając od środków czystości, aż po sprzęt RTV czy akcesoria kuchenne.
Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie stresu, jaki przeżyła w ostatnim czasie rodzina. Taka tragedia mogła spotkać każdego z nas, bylibyśmy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc.

Miejscem zbiórki jest Zespół Szkół numer 1 w Nowym Tomyślu ul. E.Sczanieckiej 1 (sekretariat).

Osoby zainteresowane, które nie mają możliwości dostarczenia pomocy, mogą kontaktować się z wychowawczynią – Emanuelą Grychtą pod numerem tel. 503 675 062.

Istnieje również możliwość udzielenia pomocy finansowej. Zobacz link:

Bardzo zależy nam na czasie, jest to sytuacja niecierpiąca zwłoki.

Uczniowie klasy 3 BS – wraz z wychowawczynią