Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość korzystania z zasobów biblioteki szkolnej zgodnie z następującym harmonogramem i zachowaniem dyscypliny sanitarnej.

Biblioteka szkolna w budynku szkoły przy ulicy E. Sczanieckiej 1 w poniedziałki i wtorki od godziny 9.00 do 14.30

Biblioteka szkolna w budynku szkoły przy ulicy 1000 – lecia 6 w środy, czwartki i piątki od godziny 9.00 do 14.30

Przypominam, że wszyscy uczniowie Zespołu Szkół nr 1 mogą korzystać z obu bibliotek.

Jednocześnie przypominamy o konieczności dezynfekcji rąk płynem, który znajduje się przy wejściu do szkoły, nałożeniu maseczki lub zastosowaniu innej formy zakrycia ust i nosa oraz przestrzeganiu dystansu ok. 2 metrów między sobą.

Bibliotekarz: Małgorzata Grześkowiak