Mamy zaszczyt poinformować, że uczeń naszej szkoły, Franciszek Skręty z klasy 1LO7, został powołany do Reprezentacji U15 Polish Soccer Skills. Franciszek znalazł się w gronie najlepszych zawodników wybranych spośród ponad 4000 uczestników, udowadniając, iż posiada ogromny potencjał piłkarski. Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej perspektywicznym zawodnikom w ich dalszym rozwoju. Franciszek będzie uczestniczył w zgrupowaniu krajowym oraz zagranicznym, w trakcie którego wraz z kolegami zagra z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, La Liga, Premier League, a także Serie A. 

Pragniemy złożyć szczególne gratulacje Rodzicom naszego ucznia, a Franciszkowi życzymy wytrwałości w realizacji kolejnych działań, wierząc, że przyniosą one jeszcze więcej sukcesów.

Red. Dominika Wichtowska-Błoch