Dnia 7 listopada 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewczyn. Na zawodach rywalizowaliśmy z trzema szkołami: Zespołem Szkół nr 2 w Nowym Tomyślu, Zespołem Szkół Nr 1 ze Zbąszynia oraz Zespołem Szkół z Opalenicy. Na przyjaznym parkiecie przy Powiatowym Centrum Sportu w Nowym Tomyślu rozegraliśmy bardzo dobre spotkania w kategorii dziewczyn, co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca.

Końcowa klasyfikacja dziewcząt:

 1. Zespół Szkół nr 2 Nowy Tomyśl 

2. Zespół Szkół nr 1 Nowy Tomyśl 

3. Zespół Szkół nr 1 Zbąszyń

4. Zespół Szkół Opalenica

Skład drużyny : Gabriela Kupś 4TE, Martyna Gniadek 2L2, Julia Fabian 4L1, Michalina Krysiak 4L1, Antosia Koźmiński 3L1, Emilia Olech 1TE, Julia Ławecka 1Bs1, Julia Michalak 1BS1, Milena Kamińska 1BS1, Kalina Świergiel 4L4.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy postawy i zaangażowania.

Red. Martyna Kowalak