18 grudnia Nowy Tomyśl gościł najlepszych unihokeistów w Województwie Wielkopolskim, którzy brali udział w Turnieju Finałowym XXV Licealiady w kategorii mężczyzn.

Gospodarzem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu. 

W zawodach wzięły udział reprezentacje: LO Salezjańskie Poznań, ZSP 1 Jarocin, ZST Turek, LO 1 Kępno, ZSZ Wolsztyn, ZS1 Nowy Tomyśl.

Rundę eliminacyjną rozegrano systemem każdy z każdym w dwóch grupach. Nasza reprezentacja do półfinału dotarła dzięki remisowi oraz zwycięstwu  w grupie eliminacyjnej. W półfinale reprezentacja ZS1 Nowy Tomyśl pokonała LO 1 Kępno 2:0. W drugim półfinale ZST Turek pokonał ZSZ Wolsztyn 3:2.

Mecz o brązowy medal pomiędzy ZSZ Wolsztyn a LO1 Kępno zakończył się zwycięstwem drużyny z Wolsztyna 3:0.

Mecz finałowy miał niezwykłą dramaturgię. Jeszcze dziewięć  sekund przed końcem meczu , na tablicy  widniał wynik remisowy 1:1. Niestety, po zamieszaniu pod bramką zawodnik drużyny z Turku strzałem z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla ZST Turek.

Kolejność końcowa Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeju.

1 msc.  ZST Turek

2 msc.  ZS 1 Nowy Tomyśl

3 msc.  ZSZ Wolsztyn

4 msc,  LO 1 Kępno

5-6 msc. LO Salezjańskie Poznań, ZSP Jarocin

Statuetkę najlepszego zawodnika w naszej drużynie otrzymał Stefan Jagiełło.

Naszą Szkołę reprezentowali: Kacper Piotrowski, Wojciech Świtała, Stefan Jagiełło, Igor Pietryka, Wiktor Małodobry, Maksymilian Piechowiak, Michał Rugała, Antoni Gomuła, Piotr Zborała, Miłosz Wesołek. 

Red. Konrad Stachowiak