Biblioteka Szkolna we współpracy z nauczycielami matematyki ogłasza

KONKURS NA GRĘ MATEMATYCZNĄ

Projekt jest skierowany do wszystkich uczniów

CEL GŁÓWNY

· popularyzacja matematyki oraz rozwijanie twórczej i kreatywnej postawy.

Wymagania dotyczące prac konkursowych:

· Każdy autor/grupa autorów (max. 3 osobowa) pracy może nadesłać drogą mailową maksymalnie jeden projekt gry.

· Każdy e-mail powinien zawierać imię i nazwisko uczestnika oraz klasę do której uczeń uczęszcza.

· Do konkursu mogą być zgłoszone wyłącznie prace autorstwa uczestników, nienaruszające praw autorskich osób trzecich i niepublikowane uprzednio.

· Proponowany projekt, podpisany przez autora/autorów powinien być przedstawiony w formie plansz, rysunków, zdjęć oraz opisów. Wszystko należy przesłać drogą elektroniczną na adres: martud@wp.pl

· Termin nadsyłania prac: 15 maja 2023r.

· Do pracy powinny być dołączone następujące informacje:

Opis gry, zawierający cel, zasady działania i informacje tj. przedział wiekowy, czy ilość graczy oraz szczegółowa instrukcja użytkowania gry. /opis i instrukcja mile widziana w formie dokumentu lub pliku pdf/

Jeśli gra ma charakter planszowy, to e-mail powinien zawierać również dodatkowo załącznik w postaci obrazu (.jpg) pokazującego projekt planszy.

Organizatorzy przewidują dla zwycięzców nagrody rzeczowe.

W czerwcu 2023r. odbędą się mistrzostwa szkoły w grę, która zwycięży.

Koordynatorami konkursu są : p. Małgorzata Grześkowiak i p. Marek Tudorowski.