Szanowni Państwo,
na spotkanie zaproszona jest pani Małgorzata Biskup, która przeprowadziła już warsztaty z większością uczniów, w poniedziałek spotkania dla klas, które w warsztatach jeszcze nie uczestniczyły. Wyłączone zostały z programu tylko klasy maturalne.

Temat warsztatów dla młodzieży to zagrożenia wynikające z używania środków odurzających, w trakcie warsztatów przedstawione zostały takie treści jak narkotyki, środki psychoaktywne, konsekwencje zażywania, zdrowotne, społeczne i prawne.

Pieniądze na warsztaty pozyskałam z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w sumie z wykładem dla rodziców jest to 25 spotkań.

Zapraszam bardzo serdecznie do udziału w godzinnym spotkaniu w dniu 24.04.2023 godz. 17.00 w sali konferencyjnej w budynku warsztatowym szkoły przy ul. E. Sczanieckiej 1. Zostaną poruszone ważne tematy w w/w tematyce, ale tym razem z drugiej strony, czyli na co my rodzice powinniśmy zwrócić uwagę oraz co nas powinno zaniepokoić.

Naprawdę warto zarezerwować sobie ten czas i przyjść.

Zapraszam

Estera Friedrich